Повідомлення про корупцію

Повідомлення про корупцію

Провідний уповноважений з антикорупційної діяльності отримує та розглядає  повідомлення про можливі факти корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» посадової особи юридичної особи публічного права Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області».

Повідомлення підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, іншого порушення Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені.

У разі якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не відповідає вимогам Закону України «Про запобігання корупції», його подальший розгляд здійснюється у порядку, визначеному для розгляду звернень громадян, про що інформується особа, яка здійснила повідомлення.

У разі якщо під час попереднього розгляду повідомлення встановлено, що воно не належить до компетенції органу або юридичної особи, до якого (якої) воно надійшло, подальший розгляд такого повідомлення припиняється, про що інформується особа, яка здійснила повідомлення, з одночасним роз’ясненням щодо компетенції органу або юридичної особи, уповноважених на здійснення розгляду чи розслідування фактів, викладених у повідомленні.

Повідомлення про можливі факти корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» може бути здійснене працівником підприємства без зазначення авторства (анонімно).

Анонімне повідомлення про можливі факти корупційних та пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» підлягає розгляду, якщо наведена у ньому інформація стосується конкретної особи, містить фактичні дані, які можуть бути перевірені.

Внутрішні канали повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»   посадовими особами Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області»

 

Викривачі можуть надавати повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» в будь-який із перелічених способів:

  1. за номером телефону: (0432) 56-00-89 (понеділок-четвер з 08.00 год. до 17 год., п’ятниця – з 08.00 год. до 15.45 год.);
  2. на адресу електронної пошти: [email protected] (цілодобово);
  3. особисто Уповноваженій особі у робочі дні (понеділок-четвер з 08.00 год. до 17   год., п’ятниця – з 08.00 год. до 15.45 год.);
  4. шляхом направлення на адресу Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області»: проспект Космонавтів, 40, м. Вінниця, 21027;
  5. через скриньку, яка розміщена в адміністративному приміщенні Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» у місці поза зоною роботи системи відеоспостереження;
  6. через заповнення Google Форми, натиснувши на Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції» чи скориставшись QR-кодом.

Повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції»