Великогабаритні та великовагові транспортні засоби

Порядок отримання дозволів на проїзд негабаритних транспортних засобів

Послідовність отримання дозволу:

-надсилання листа-заявки;

-отримання рахунків;

-сплата по рахунках;

-надсилання копії платіжного доручення зі штампом банку про проведення плати за проїзд;

-отримання дозволу.

 На підставі Закону України "Про дорожній рух", Закону України "Про автомобільні дороги", Закону України "Про національну поліцію", Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007р. № 879 та Постанови Кабінету Міністрів України від 18.01.2001р. № 30., відбувається погодження проїзду великовагових та великогабаритних транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування місцевого значення.                                

Перевізник, який має намір використовувати великоваговий та/або великогабаритний транспортний засіб, зобов'язаний не пізніше ніж за три доби звернутися до Державного підприємства «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» (далі-Підприємство) із листом-заявою про видачу погодження маршруту, згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007р. № 879.                

Дозвіл на рух великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу після отримання погодження маршруту від Підприємства, видається уповноваженим підрозділом Національної поліції через центри надання адміністративних послуг.                                                                     

У заяві про видачу погодження маршруту повинні міститися відомості про характер і категорію вантажу, загальну масу навантаження на вісь (осі), габарити, технічну характеристику великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу, строк перевезення і маршрут. У разі коли під час здійснення габаритно-вагового контролю встановлено, що транспортний засіб є великоваговим та/або великогабаритним, до заяви додаються довідка про здійснення габаритно-вагового контролю та документи, на підставі яких встановлюється маршрут проїзду такого транспортного засобу з часу завантаження до часу здійснення габаритно-вагового контролю.                                 

Лист-заявка адресується на Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області»: тел. (0432) 56-07-07 або на адресу електронної пошти: [email protected]