Експлуатаційне утримання

Інформація про виконання виробничих планів поточного дрібного ремонту і експлуатаційного утримання доріг та проведення заходів для безпеки дорожнього руху

Інформація про виконання виробничих планів поточного дрібного ремонту і експлуатаційного утримання доріг та проведення заходів для безпеки дорожнього руху

У 2019 році на замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області», виконано роботи з поточного дрібного ремонту та експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення на суму 398 млн. грн, що становить від запланованого обсягу 100 %.                                                                                                        

Загалом проведено експлуатаційне утримання з ліквідації вибоїн та ямковості 250 доріг області, з яких 144 районних, 106 обласних, загальною протяжністю 2560 км.           

За видами та обсягами виконання становить:                     

  • по земляному полотну і водовідводу – 8,54 млн. грн.;
  • по дорожньому полотну і водовідводу – 224,98 млн. грн. в т.ч. відремонтовано: а\б та чорно-щебеневого покриття – 662,6 тис. м2; біло-щебеневого покриття – 374 тис. м2;
  • по організації та безпеці дорожнього руху – 5,1 млн. грн.;
  • по озелененню – 2,15 млн. грн.;
  • по зимовому утриманню доріг – 56,8 млн. грн.;
  • по забезпеченню санітарного та естетичного вигляду доріг – 1,03 млн. грн.;
  • з поточного дрібного ремонту – 81,1 млн. грн.;

Державне підприємство «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» дбає про підвищення рівня безпеки  дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у Вінницькій області та створює безпечні і комфортні умови для всіх учасників дорожнього руху, внаслідок чого за 12 місяців 2019 року:

  • встановлено 710 дорожніх знаків;
  • нанесено дорожньої розмітки – 426,3 км.

Для зимового утримання доріг, на замовлення Підприємства, ДП "Вінницький облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України" – підрядна організація, яка у 2019 році виконувала роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, забезпечила 284 одиниці техніки та механізмів філій, які були готові до виїзду на дороги загального користування місцевого значення та заготовили понад 50 тис. тонн протиожеледних матеріалів.                                                                                  

Для забезпечення ефективності роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та сталого функціонування дорожнього господарства, розроблений комплекс відповідних організаційних заходів, який введений в дію з  03 грудня 2019 року (Порядок взаємодії підрозділів), учасниками якого є: Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області; Служба автомобільних доріг у Вінницькій області; ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області»; ДП "Вінницький облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України", Управління Укртрансбезпеки у Вінницькій області, УПП у Вінницькій області ДПП, ГУНП у Вінницькій області і Департамент цивільного захисту облдержадміністрації.