Державні закупівлі

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі UA-2021-04-05-002895-a

На виконання ПОСТАНОВИ КАБІНЕТУ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ від 16 грудня 2020 р. №1266 надається обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення. 

Номер тендеру в ЦБДПредмет закупівліОбґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівліОбґрунтування очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення
UA-2021-04-05-002895-aПослуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняНеобхідність у здійсненні закупівлі послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання, а також технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до технічних документацій заводів-виробників транспортних засобів, а також з метою підтримання автомобілів в технічно справному стані, для забезпечення виробничих потреб підприємства.При визначенні очікуваної вартості, проведено моніторинг ринку, а саме: направлено запити потенційним виконавцям, що надають аналогічні послуги та отримано комерційні пропозиції потенційних Учасників процедури закупівлі вищезазначеної послуги. За основу очікуваної вартості взята пропозиція з найменшою ціною.  Очікувана вартість закупівлі складає: 348 285,00 грн з ПДВ.