Новини

УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

УВАГА! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ!

Новий циклон принесе сильні снігопади та хуртовини в Україну на найближчі кілька днів.                                                                                      

За даними Українського гідрометцентру 8 лютого на території Вінницької області та м. Вінниці очікується ускладнення погодних умов. Вночі та вдень значний сніг, пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, (приріст снігу 20-30 см), (1 рівень небезпечності, жовтий).                   

Подібні погодні умови можуть призвести до порушення електропостачання, роботи комунальних служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення та припинення руху транспорту на всіх дорогах і вулицях.                                                                                                                 

Для забезпечення проїзду на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення області організоване чергування дорожніх організацій та спецтехніки.                                                                                          

Розпочнуть функціонувати пункти обігріву населення відповідно до погодних умов (Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території Вінницької області станом на 06 лютого 2021 року).                                           

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» звертається до водіїв за можливості утриматися від поїздок у період ускладнення погодних умов.                                                                                         

Якщо зібралися в дорогу, ретельно перевірте технічний стан транспортного засобу, подбайте про достатній запас пального. Під час руху будьте уважними та обережними. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху, зокрема швидкості руху, відповідно до яких: п.12.1 Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним; п.12.3 У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об’єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об’їзду перешкоди.                                                                                                      

Якщо у Вас виникла надзвичайна ситуація на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у межах області, зателефонуйте черговому. Вам обов'язково нададуть допомогу!                                                                                                 

Черговий диспетчер Підприємства: +380 (432) 56-07-07, +380 (0432) 56-00-93, +38 (098) 056-07-00.

Телефонуйте цілодобово.

E-mail: [email protected].