Новини

Стан проїзду на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення на території Вінницької області станом на 05:00 год. 11 лютого 2021 року

Стан проїзду на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення на території Вінницької області станом на 05:00 год. 11 лютого 2021 року

Протягом доби, для безпечного проїзду дорогами загального користування місцевого значення Вінницької області в роботі задіяно понад 140 одиниць спецтехніки та більше 250 працівників. Використано 1 306 т протиожеледних матеріалів для обробки дорожнього покриття.                                                     

До чергового диспетчера ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» надійшло 1 звернення щодо незадовільного стану дороги загального користування місцевого значення області, на яке відреаговано оперативно працівниками філій ДП «Вінницький облавтодор».

За прогнозами Українського Гідрометцентру 11 лютого спостерігається ускладнення погодних умов, — випадання значного снігу, снігу з дощем, налипанням мокрого снігу, ожеледдю й ожеледицею на дорогах.                                          

Подібні погодні умови можуть призвести до порушення електропостачання, роботи комунальних служб комунального господарства, будівельної галузі, порушення та припинення руху транспорту на всіх дорогах і вулицях.                                                                                                                        

Для забезпечення проїзду на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення області організоване чергування дорожніх організацій та спецтехніки.                                                                                   

Нагадаємо, що на території області функціонують пункти обігріву населення відповідно до погодних умов (Адреси пунктів обігріву, розгорнутих на території Вінницької області).                                                                                                         

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» звертається до водіїв за можливості утриматися від поїздок у період ускладнення погодних умов.                                                                                

Якщо зібралися в дорогу, ретельно перевірте технічний стан транспортного засобу, подбайте про достатній запас пального. Під час руху будьте уважними та обережними. Дотримуйтесь Правил дорожнього руху, зокрема швидкості руху, відповідно до яких: п.12.1 Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним; п.12.3 У разі виникнення небезпеки для руху або перешкоди, яку водій об’єктивно спроможний виявити, він повинен негайно вжити заходів для зменшення швидкості аж до зупинки транспортного засобу або безпечного для інших учасників руху об’їзду перешкоди.                                  

Якщо у Вас виникла надзвичайна ситуація на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у межах області, зателефонуйте черговому. Вам обов'язково нададуть допомогу!

Черговий диспетчер Підприємства: +380 (432) 56-07-07, +380 (0432) 56-00-93, +38 (098) 056-07-00.

Телефонуйте цілодобово.

E-mail: [email protected].