Новини

Щодо самовільного встановлення рекламних щитів

Щодо самовільного встановлення рекламних щитів

Інженерами ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» проведено обстеження автомобільних доріг загального користування місцевого значення, в тому числі дороги О-02-03-01 Вінниця-Гнівань-Тиврів, в ході якого в межах смуги відведення було виявлено самовільно встановлені рекламні щити, що розташовані орієнтовно на ділянках км 5+890 – ліворуч; км 6+070 – ліворуч; км 6+240 – ліворуч; км 6+450 – ліворуч; км 6+600– ліворуч;  км 6+900 – ліворуч; км 7+040 – праворуч; км 7+340– ліворуч.                        

Підприємством проведено листування з установами, підприємствами та організаціями щодо встановлення наявності дозвільних документів з метою виявлення власників рекламних щитів, за наслідками якого отримано відповіді щодо відсутності надання дозволів (погоджень) на встановлення рекламних щитів у смузі відведення вище зазначених ділянок автомобільної дороги.              

Рекомендуємо власникам конструкцій самостійно до 16 червня 2021 року провести їх демонтаж, або в разі наявності дозвільних документів надати копії Підприємству.                                                                                                           

У іншому випадку, буде здійснено демонтаж зовнішньої реклами відповідною організацією та вчинено дії відповідно до вимог чинного законодавства України.