Новини

На замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» проводять роботи з технічного обслуговування деформаційних швів штучних споруд

На замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» проводять роботи з технічного обслуговування деформаційних швів штучних споруд

На балансі ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» перебуває 631 штучна споруда, більшість з яких, побудовані у далеких 50 – 70 роках. На сьогоднішній день вони мають практично повністю зношену проїзну частину, конструкції деформаційних швів, що збудовані у 50-70-х роках  мають низку недосконалостей, тому руйнуються першими.                    

Деформаційні шви мостів - важливі елементи мостового полотна, що забезпечують безпечний проїзд з однієї частини прогонової будови штучної споруди на іншу.   Середня тривалість їх експлуатації становить близько 3–5 років.                                                                                                                

Крім того, проїзна частина мостів знаходиться в складних умовах експлуатації. На неї впливають коливання температури, що проходить крізь 0°С, кількість опадів, інтенсивність руху автомобілів має тенденцію зростання від навантажень великовагових/великогабаритних транспортних засобів.                    

У зв'язку з викладеними вище умовами, на замовлення Підприємства підрядна організація ДП "Вінницький облавтодор" ВАТ "ДАК "Автомобільні дороги України"  проводить роботи по заміні та/або ремонту наявних деформаційних швів.                                                                                       

Заплановані дорожньо-ремонтні роботи виконують там, де стан проїзної частини штучної споруди незадовільний та потребує ремонту.                            

Технологічний процес виконують по всій ширині мосту з організацією реверсного руху (рух транспорту здійснюється по одній половині проїзної частини). Рух автомобілів по всій відремонтованій ділянці мосту дозволяється лише через 6 годин після закінчення робіт.                                              

Після проведення технічного обслуговування, деформаційні шви штучних споруд відповідатимуть нормативам надійності, довговічності, а також естетичним, технологічним і експлуатаційним вимогам.                                          

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» просить водіїв, звертати увагу на попереджувальні знаки та з розумінням ставитися до тимчасових незручностей.