Новини

Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Вінницької області

Квітень підготував українцям сюрприз. Не встигли насолодитися весняним теплом, як раптом прийшов активний сніговий циклон на всю територію України.                                                                                                                    

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» у злагодженій співпраці з підрядною організацією ДП «Вінницький облавтодор»  працює на випередження. Вживаємо оперативних заходів для безперебійного та безпечного руху автомобільного транспорту на дорогах загального користування місцевого значення Вінницької області.                 

Протягом доби на автошляхах працювала дорожня спецтехніка. Проводили обробку дорожнього покриття реагентами, очищали проїзну частину від снігу.                                                                                                            

Станом на ранок, 05 квітня, ситуація контрольована. Покриття доріг мокре, місцями снігова каша. Проїзд забезпечено, обмежень в русі немає.                          

05 квітня на території Вінниччини оголошено штормове попередження. Очікуються значні опади, пориви вітру 15-20 м/с (1 рівень небезпечності, жовтий).                                                                                       

Закликаємо водіїв під час ускладнення погодних умов бути уважними за кермом, стежити за дорожньою обстановкою та неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху. Пішоходи, переходьте дорогу лише у встановлених місцях та використовуйте світлоповертальні елементи.