Новини

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» серед лідерів за обсягами використання коштів Державного дорожнього фонду

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» серед лідерів за обсягами використання коштів Державного дорожнього фонду

Завдяки дорожній реформі, у 2018 році створено Державний дорожній фонд, який є основним джерелом фінансування робіт з ремонту і будівництва автомобільних доріг загального користування місцевого значення.           

За сім місяців поточного року, Вінниччина увійшла до трійки лідерів поміж областей за обсягами використання коштів Державного дорожнього фонду.                                                                                                            

Топ-3 областей за обсягами використання коштів з початку року: Дніпропетровська – 95,08 %, Харківська – 91,76 %, Вінницька – 76,35 %.            

В поточному році на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Вінницької області передбачено видатки із Державного дорожнього фонду у розмірі 1 262 068,1 тис. гривень.                                                                                                               

За період з січня по липень 2020 року з Фонду надійшло 704 138,3 тис.грн., рівень освоєння коштів за аналізований період становить 537 585,183 тис.грн., що складає 76,35% від надходжень.                                               

Не зважаючи на перешкоди пов’язані із систематичним блокуванням проведення тендерних процедур по окремих об’єктах, Підприємство має всі інструменти та важелі, щоб до завершення ремонтно-будівельного сезону 2020 року, провести запланований обсяг робіт з відновлення автомобільних доріг.

Джерело:

https://www.facebook.com/100004286678966/posts/