Новини

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» залишається серед лідерів за обсягами використання коштів Державного дорожнього фонду

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» залишається серед лідерів за обсягами використання коштів Державного дорожнього фонду

Завдяки дорожній реформі, у 2018 році створено Державний дорожній фонд, який є основним джерелом фінансування робіт з ремонту і будівництва автомобільних доріг загального користування місцевого значення.                     

За одинадцять місяців поточного року, Вінниччина увійшла та залишається серед лідерів поміж областей за обсягами використання коштів Державного дорожнього фонду.                                                                                          

Топ областей за обсягами використання коштів з початку року: Хмельницька – 97,40 %, Харківська – 95,25 %, Полтавська – 93,47 %, Вінницька – 93,14 %, Сумська – 92,94 %.                                                                                   

В поточному році на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах Вінницької області передбачено видатки із Державного дорожнього фонду у розмірі 1 262, 0681 млн. гривень.                                                                                                                            

За період з січня по листопад 2020 року з Фонду надійшло 1 149, 5 млн.грн., рівень освоєння коштів за аналізований період становить 1 070, 64 млн.грн., що складає 93,14 % від суми надходжень.               

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області»  докладає максимум зусиль, щоб кошти Фонду, які надходять до бюджету області, були освоєні повною мірою.

Джерело: https://www.facebook.com/y.golyk/posts/1839541209532084