Події

Вітання директора з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Вітання директора з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Цього року жителі Вінниччини, разом з усією незалежною Україною відзначають День пам’яті та примирення та зустрічають 75-у річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.                                                                                                                                             

Все більше і більше віддаляються від нас трагічні роки війни, однієї з найжорстокіших у світі. Але час не владний над ними, їх не стерти ні з пам'яті, ні з історії.                

День Перемоги. Пам’ятний день, який уособлює героїзм, силу духу, вічну скорботу за мільйонами нерозквітлих українських доль, нездійсненних мрій і задумів.
        

Земний уклін усім, хто бився на фронтах, виніс роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн і відроджував наш рідний край. Подвиг Ваш – безсмертний, пам’ять про Вас, живих і мертвих, – нетлінна, вдячність народу – безмежна.                                                  

Від імені колективу вітаю усіх із Днем пам’яті та примирення та Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Щиро бажаю вам, дорогі ветерани, міцного здоров’я, бадьорості духу, довгих років життя, тепла людських стосунків та родинного затишку. Твердо віримо, що цьогорічний, ювілейний, День Перемоги слугуватиме гуртуванню та єднанню української нації, додасть наснаги у подальшій розбудові демократичної та заможної держави.                                                                                                                                

Сьогодні, коли на Сході України лунають постріли, українці, як ніхто, розуміють цінність своєї держави та її суверенітету. Мріємо, щоб небо над Україною завжди було мирним і чистим, щоб українці жили в любові і злагоді, добробуті та міцному здоров’ї.

Вічна слава Героям, що полягли за свободу рідної землі!

З повагою,

директор ДП «Служба місцевих                                                                                               Володимир КОСТЕНКО

автомобільних доріг у Вінницькій області»