Події

Привітання директора Підприємства Віталія Горобчука з Днем автомобіліста і дорожника

Привітання директора Підприємства Віталія Горобчука з Днем автомобіліста і дорожника

Вітаю усіх працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства з професійним святом – Днем автомобіліста і дорожника!            

Від злагодженої роботи автомобілістів залежить стан та розвиток, чи не кожної сфери народного господарства, а для успішного функціонування економіки країни необхідні якісні та безпечні автомобільні дороги та розвинута транспортна інфраструктура.                                                                                      

Сьогодні ми бачимо, як змінюється наша Вінниччина та Україна завдяки новим відремонтованим дорогам, і провідну роль у цьому процесі відіграють наші вітчизняні фахівці дорожньої галузі. Упевнений, що їх вміння та навички сприяють створенню безпечної і розгалуженої мережі автомобільних доріг нової якості, які відповідають усім сучасним стандартам комфорту і безпеки.         

З нагоди професійного свята, бажаю Вам міцного здоров’я  та матеріального благополуччя, якісних доріг для автомобілістів та суспільного визнання для працівників дорожньої галузі.

 

З повагою,

директор ДП «Служба місцевих автомобільних                                                                             Віталій ГОРОБЧУК

доріг у Вінницькій області»