Оголошення

Гідрометеорологічні умови на період з 27 липня по 30 липня 2021 року

Гідрометеорологічні умови на період з 27 липня по 30 липня 2021 року

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на період з 27 липня по 30 липня 2021 року, на Вінниччині температурний режим дещо вищий за норму. Місцями прогнозується дощ, грозова діяльність, не виключений град.

27 липня вдень:Мінлива хмарність, без опадів. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура 26-31°.

28-29 липня: Мінлива хмарність, короткочасний дощ, вдень місцями град. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, вдень місцями шквал 15-20 м/с. Температура вночі 14-19°, вдень 26-31°.

За попередніми даними:

30-31 липня: Без істотних опадів. Температура вночі 14-19°, вдень 27-32°.

Прогноз пожежної небезпеки на території області:

Очікується надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека, в Могилів-Подільському висока 4-го класута надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека. В Гайсині висока 4-го класу та середня 3-го класу пожежна небезпека.

Гідрологічна обстановка:

На річках області коливання рівнів води в залежності від інтенсивності опадів. Використовувався матеріал прогнозу погоди Вінницького обласного центру з гідрометеорології

Ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій і подій:

Під час грозової діяльності, граду не виключені тимчасові ускладнення у роботі енергетики, зв'язку, комунального та сільського господарства.

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій Департамент цивільного захисту звертає увагу на необхідність:

  1. неухильного виконання заходів карантину для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covidl9.com.ua/, http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia);
  2. обмеженого перебування на сонці;
  3. заборону розведення багать у природних екосистемах;
  4. підвищення рівня безпеки і охорони життя людей на водних об’єктах;
  5. уважного збирання і вживання дикорослих грибів;
  6. високої ймовірності укусів комахами, кліщами й зміями;
  7. небезпеку отруєнь недоброякісними продуктами харчування.