Оголошення

Гідрометеорологічні умови на період з 26 січня по 29 січня 2021 року

Гідрометеорологічні умови на період з 26 січня по 29 січня 2021 року

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на період з 26 січня по 29 січня 2021 року, на Вінниччині температурний режим для цієї пори року значно вищий норми. Незначні опади, посилення вітру, на дорогах слизько.Вночі та вранці утворення туманів. 

26  січня вдень: Хмарно з проясненнями, місцями невеликий мокрий сніг. Налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура від 1° морозу до 4° тепла.

27-28 січня: Хмарно з проясненнями, 27 січня вночі та вдень невеликий сніг, 28 січня часом сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, 27.01 місцями пориви 15-20 м/с. Температура  вночі 0-5о морозу, вдень від 1° морозу до 4° тепла.

За попередніми даними:

29-30 січня: Невеликий сніг, вдень 30 січня мокрий сніг та дощ. Температура  вночі 2-7оморозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.

Гідрологічна  обстановка:

На водоймах області лід крихкий.

Ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій і подій:

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій Департамент цивільного захисту звертає увагу на необхідність:

  • неухильне виконання заходів карантину для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covid19.com.ua/, http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia);
  • посилення профілактичних заходів щодо простудних та інфекційних захворювань;
  • правила поведінки на льоду;
  • безпеку керування транспортними засобами;  
  • безпечне пересування по слизьких дорогах і тротуарах;
  • правила безпечного використання різного виду нагрівачів, пічного опалення;
  • уникнення переохолоджень та обморожень організму.