Оголошення

Гідрометеорологічні умови на період з 21 травня по 25 травня 2021 року

Гідрометеорологічні умови на період з 21 травня по 25 травня 2021 року

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на період з 21 травня по 25 травня 2021 року, на Вінниччині передбачається температурний режим нижчий від норми, з короткочасними дощами та грозами.

21 травня: Мінлива хмарність, місцями короткочасний дощ, місцями гроза, вдень: Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура 18-23° тепла.

22-23 травня: Мінлива хмарність, 22 травня без опадів, 23 травня вночі місцями невеликий дощ, вдень короткочасний дощ. Вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 7-12° тепла, вдень 19-24° тепла.

За попередніми даними:

24-25 травня: Без істотних опадів. Температура вночі 8-13° тепла, вдень 21-26° тепла.

Прогноз пожежної небезпеки на території області на 21 травня - 23 травня 2021 року

Згідно з інтегрованим показником природної пожежної небезпеки, в північних та східних районах області переважатиме надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека. На решті території вона буде збільшуватися від малої 2-го класу до середньої 3-го класу та високої 4-го класу.

Гідрологічна обстановка: На річках області невеликі коливання рівнів води.

Ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій і подій: Під час грози не виключені тимчасові ускладнення у роботі енергетики, зв’язку, комунального господарства; порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць.

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій Департамент цивільного захисту звертає увагу на необхідність:

  • неухильного виконання заходів карантину для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covidl9.com.ua/, http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatvvna-informatsiia);
  • заборони розведення багать у лісах, випалювання трави та інших рослинних рештків на землях лісового фонду, а також на інших земельних ділянках, що безпосередньо примикають до лісу (у тому числі проводити сільськогосподарські пали);
  • високої ймовірності укусів кліщами та зміями;
  • запобігання ураження блискавкою;
  • дотримання правил безпечного споживання ранніх овочів і фруктів.