Оголошення

Гідрометеорологічні умови на період з 20 липня по 23 липня 2021 року

Гідрометеорологічні умови на період з 20 липня по 23 липня 2021 року

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на період з 20 липня по 23 липня 2021 року, на Вінниччині температурний режим близький до норми. На початку періоду місцями прогнозується дощ, грозова діяльність, град.

20 липня вдень: Мінлива хмарність, короткочасний дощ, гроза, місцями град. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, місцями шквал 15-20 м/с. Температура 24-29°.

21-22 липня:Хмарно з проясненнями, 21 липня короткочасний помірний, місцями значний дощ, 22 липня короткочасний дощ, гроза, вдень місцями град. Вітер південно-західний, 7-12 м/с, вдень місцями шквал 15-20 м/с. Температура вночі 14-19°, вдень 22-21°.

За попередніми даними:

23-24 липня:Без опадів. Температура вночі 12-17°, вдень 22-27°.

Прогноз пожежної небезпеки на території області:

Згідно з інтегрованим показником природної пожежної небезпеки станом на 20 липня 2021 року у Хмільнику, Вінниці спостерігатиметься надзвичайна 5-го класу пожежна небезпека, в Білопіллі, Липовці та Жмеринці висока 4-го класу, в Гайсині середня 3-го класу пожежна небезпека. На переважній частині території області 22 липня 2021 року відбудеться зниження пожежної небезпеки до малої 2-го класу, в Білопіллі до середньої 3-го класу пожежної небезпеки.

Гідрологічна обстановка:

На річках області коливання рівнів води в залежності від інтенсивності опадів.

Ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій і подій:

Під час грози не виключені тимчасові ускладнення у роботі енергетики, зв'язку, комунального та сільського господарства; порушення руху транспорту на окремих ділянках доріг та вулиць;  враження блискавкою.

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій Департамент цивільного захисту звертає увагу на необхідність:

  • неухильного виконання заходів карантину для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covidl9.com.ua/, http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia);
  • обмеженого перебування на сонці;
  • заборону розведення багать у природних екосистемах;
  • підвищення рівня безпеки і охорони життя людей на водних об’єктах;
  • уважного збирання і вживання дикорослих грибів;
  • високої ймовірності укусів комахами, кліщами й зміями;
  • небезпеку отруєнь недоброякісними продуктами харчування.