Оголошення

Гідрометеорологічні умови на період з 15 січня по 19 січня 2021 року

Гідрометеорологічні умови на період з 15 січня по 19 січня 2021 року

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на період з 15 січня 2021 року по 19 січня 2021 року, на Вінниччині зниження температурного режиму. Істотних опадів не прогнозується.  На дорогах ожеледиця.

15 січня вдень: Хмарно з проясненнями, без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 7-12 м/с.  Температура 8-13о морозу.

16-17 січня: Хмарно з проясненнями, без істотних опадів. На дорогах ожеледиця. Вітер північно-західний, 5-10  м/с. Температура  вночі  15-20о морозу,  вдень 13-18о  морозу.

За попередніми даними:

18-19 січня: Без опадів. Температура вночі 16-21° морозу, вдень 11-16о морозу.

Агрометеорологічна обстановка:

Значне зниження температурного режиму, після тривалого теплого періоду, при незначній висоті снігового покриву, може негативно вплинути на перезимівлю озимих культур та молодих дерев.

Гідрологічна  обстановка:

На водоймах області продовжується посилення льодових явищ. 

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій Департамент цивільного захисту звертає увагу на необхідність:

  • неухильного виконання заходів карантину для із запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covid19.com.ua/ , http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia);
  • дотримання правил керування транспортними засобами; 
  • безпечного пересування по слизьких дорогах і тротуарах;
  • дотримання правил безпеки на льоду;
  • виконання правил техніки безпеки при користуванні пічним та газовим опаленням, електроприладами у побуті;
  • запобігання отруєння чадним газом;
  • уникнення переохолоджень та обморожень організму.