Оголошення

Гідрометеорологічні умови на період з 15 червня по 18 червня 2021 року

Гідрометеорологічні умови на період з 15 червня по 18 червня 2021 року

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на період з 15 червня по 18 червня 2021 року, на Вінниччині очікується підвищення температурного режиму.  Прогнозується дощова погода з нерівномірним розподілом по області. Не виключені окремі грози, град, посилення вітру.

15 червня вдень: Хмарно з проясненнями, короткочасний дощ, гроза, місцями град. Вітер північний, 7-12 м/с, місцями шквал 15-20 м/с. Температура 20-25°.

16-17 червня: Хмарно з проясненнями, короткочасний дощ, гроза, вдень місцями град. Вітер північно-східний, 7-12 м/с, вдень місцями шквал 15-20 м/с. Температура вночі 11-16°, вдень 23-28°.

За попередніми даними:

18-19 червня: Без істотних опадів. Температура вночі 11-16°, вдень 23-28°.

Прогноз пожежної небезпеки на території області на 15-17 червня 2021 року

В північних районах області очікується підвищення  пожежної небезпеки до високої 4-го класу, в Гайсинському районі вона  знизиться  до   малої  2-го класу, на решті території області протягом періоду  вона  підвищуватиметься від малої  до  середньої  3-го класу.         .            

Гідрологічна  обстановка:

На річках області коливання рівнів води в залежності від інтенсивності опадів.

Ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій і подій:

Під час грозової діяльності, граду, шквалів можливі тимчасові ускладнення у роботі енергетики, зв’язку, комунального господарства; порушення руху транспорту  на окремих ділянках доріг та вулиць.

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій Департамент цивільного захисту звертає увагу на необхідність:

  • неухильного виконання заходів карантину для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covid19.com.ua/, http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia);
  • заборони розведення багать на відкритих територіях;
  • дотримання правил поведінки в місцях масового відпочинку, особливо на водних об’єктах;
  • запобігання ураження блискавкою;
  • високої ймовірності укусів кліщами та зміями;
  • виконання правил приготування та збереження продуктів харчування;
  • дотримання правил безпечного споживання ранніх овочів і фруктів     
  • уважного збирання і вживання дикорослих грибів.