Оголошення

Гідрометеорологічні умови на період з 12 березня по 16 березня 2021 року

Гідрометеорологічні умови на період з 12 березня по 16 березня 2021 року

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на період з 12 березня по 16 березня 2021 року, на Вінниччині поступове підвищення температурного режиму. 12 березня опади у вигляді снігу, шквалисте посилення вітру. З 13 березня місцями дощитиме. На дорогах місцями слизько.

12 березня вдень: Хмарно, помірні, місцями значні опади. Місцями ожеледь. На дорогах місцями ожеледиця. Вітер  південний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура  від 2оморозу до 3° тепла. 

13-14 березня: Хмарно з проясненнями, 13 березня вночі невеликі опади, вдень місцями дощ, 14 березня вночі без істотних опадів, вдень місцями невеликий дощ. Місцями ожеледиця. Вітер  південний, 5-10 м/с. Температура  вночі від 4оморозу до 1° тепла, вдень 5-10° тепла.

За попередніми даними:

15-16 березня: Часом опади. Температура  від 2о морозу до 3° тепла, вдень 3-8° тепла.

Гідрологічна  обстановка:

На річках та водоймищах області рівні води нижчі критичних значень. 

Ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій і подій:

Під час шквалів не виключені тимчасові ускладнення у роботі енергетики, зв’язку, в комунальному господарстві.

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій Департамент цивільного захисту звертає увагу на необхідність:

  • неухильне виконання заходів карантину для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covid19.com.ua/ , http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia);
  • посилення профілактичних заходів щодо простудних та інфекційних захворювань;
  • обережне пересування по слизьких тротуарах;
  • безпечне керування транспортними засобами;
  • обачне поводження з нагрівальними приладами та пічним опаленням з метою попередження виникнення пожеж у побуті та отруєння чадним газом