Оголошення

Гідрометеорологічні умови на період з 09 листопада по 12 листопада 2021 року

Гідрометеорологічні умови на період з 09 листопада по 12 листопада 2021 року

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на період з 09 листопада по 12 листопада 2021 року, на Вінниччині температурний режим для цієї пори року близький до норми. Прогнозуються: подекуди невеликі опади; нічні заморозки; вночі та вранці місцями туман.

09 листопада вдень: Хмарно з проясненнями, місцями невеликий дощ. Вітер північно-західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с. Температура 3-8° тепла.

10-11 листопада: Малохмарно, без опадів. Вітер північний з переходом на південно-західний, 5-10 м/с. Температура вночі 2-7° морозу, вдень 1-6° тепла.

За попередніми даними:

12-13 листопада: вночі місцями невеликі опади, вдень місцями невеликий дощ. Температура вночі від 3° тепла до 2° морозу, вдень 5-10° тепла.

Гідрологічна обстановка: Річки області перебуватимуть в спокійному осінньому режимі. 

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій Департамент цивільного захисту звертає увагу на необхідність:

  • заборону спалювання сухих рештків;
  • дотримання правил техніки безпеки при користуванні пічним опаленням та нагрівальними приладами;
  • небезпеку отруєння чадним газом;
  • посилення профілактичних заходів щодо простудних та інфекційних захворювань;
  • неухильного виконання заходів карантину для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVІD-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covidl9.com.ua/, http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia).