Оголошення

Гідрометеорологічні умови на період з 09 березня по 12 березня 2021 року

Гідрометеорологічні умови на період з 09 березня по 12 березня 2021 року

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на період з 09 березня по 12 березня 2021 року, на Вінниччині температурний режим нижчий за норму. Істотних опадів не очікується.

09 березня вдень: Хмарно з проясненнями, без істотних опадів. Місцями ожеледиця. Вітер  північно-західний, 5-10 м/с. Температура  0-5о морозу. 

10-11 березня:  Мінлива хмарність, без опадів. Вітер  південно-східний, 5-10 м/с. Температура  вночі 5-10о морозу, вдень від 3о морозу до 2° тепла.

За попередніми даними:

12-13 березня: Часом опади. Температура  вночі 0-5о морозу, вдень 0-5° тепла.

Гідрологічна  обстановка:

На річках та водоймищах крига втрачатиме міцність. На даний час рівні нижчі критичних значень. 

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій Департамент цивільного захисту звертає увагу на необхідність:

  • неухильне виконання заходів карантину для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covid19.com.ua/ , http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia);
  • посилення профілактичних заходів щодо простудних та інфекційних захворювань;
  • заборону виходу на лід;
  • обачне поводження з нагрівальними приладами та пічним опаленням з метою попередження виникнення пожеж у побуті та отруєння чадним газом.