Оголошення

Гідрометеорологічні умови на період з 06 жовтня по 09 жовтня 2020 року

Гідрометеорологічні умови на період з 06 жовтня по 09 жовтня 2020 року

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на період з 06 жовтня по 09 жовтня 2020 року, на Вінниччині температурний режим вищий норми.  Дощ, місцями значний дощ, на початку періоду не виключена гроза, посилення вітру. 

06 жовтня вдень: Хмарно з проясненнями,  значний дощ, гроза. Вітер південно-східний, 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с. Температура 18-23° тепла.                            

07-08 жовтня: Хмарно з проясненнями,  07 жовтня вночі помірний дощ, місцями значний, вдень часом дощ, 08 жовтня вночі дощ, вдень часом дощ, місцями значний. Вітер  південно-східний, 7-12 м/с, вдень 08 жовтня місцями пориви 15-20 м/с.Температура  вночі 9-14° тепла, вдень 15-20° тепла.

За попередніми даними:

09-10 жовтня: 09 жовтня дощ, 10 жовтня без опадів. Температура  вночі 6-11° тепла, вдень 14-19° тепла.

Пожежна обстановка:

Згідно з інтегрованим показником природної пожежної небезпеки очікується поступове зменшення пожежної небезпеки від малої 2-го класу до відсутньої.

Гідрологічна  обстановка:

На річках області в залежності від інтенсивності опадів рівні води коливатимуться. 

Ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій і подій:

Під час сильних опадів, грозової діяльності, поривів вітру не виключені: тимчасові ускладнення у роботі енергетики, зв’язку, комунального і сільського господарства; порушення руху транспорту  на окремих ділянках доріг та вулиць.

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій Департамент цивільного захисту звертає увагу на необхідність:

  • неухильне виконання заходів карантину для запобігання і поширення гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19 
  • (https://covid19.com.ua/ таhttp://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia);
  • уникнення ураження блискавкою;
  • ймовірность отруєння дикорослими грибами;
  • профілактичні заходи щодо простудних та інфекційних захворювань.