Оголошення

Гідрометеорологічні умови на період з 05 січня по 08 січня 2021 року

Гідрометеорологічні умови на період з 05 січня по 08 січня 2021 року

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на період з 05 січня 2021 року по 08 січня 2021 року, на Вінниччині поступове зниження температурного режиму. Місцями опади у вигляді дощу та мокрого снігу. Ожеледь, на дорогах місцями ожеледиця. Вночі та вранці утворення туманів.

05 січня вдень:Хмарно, дощ. Вітер південно-східний, 7-12 м/с. Температура 1-6° тепла.

06-07 січня: Хмарно з проясненнями, 06 січня вночі невеликий мокрий сніг та дощ, на дорогах місцями ожеледиця, вдень без істотних опадів; 07 січня вночі без істотних опадів, вдень помірний, місцями значний дощ та мокрий сніг, місцями ожелрдиця. Вітер південно-західний, 7-12 м/с.Температура вночі від 2° морозу до 3° тепла, вдень 2-7° тепла.

За попередніми даними:

08-09 січня:  08 січня вночі сніг, вдень невеликий сніг, 09 січня без істотних опадів. Температура вночі та вдень від 3° морозу до 2° тепла.

Гідрологічна обстановка:
Річки області перебуватимуть у спокійному режимі.

Враховуючи метеорологічну обстановку та з метою запобігання виникненню небезпечних подій Департамент цивільного захисту звертає увагу на необхідність:

  • неухильне виконання заходів карантину для запобігання поширенню на території області гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 (https://covid19.com.ua/, http://www.vin.gov.ua/koronavirus-operatyvna-informatsiia);
  • посилення профілактичних заходів щодо простудних та інфекційних захворювань;
  • безпеку керування транспортними засобами під час туману, ожеледиці;
  • безпечне пересування по слизьких дорогах і тротуарах;
  • виконання правил техніки безпеки при користуванні опалювальними та нагрівальними приладами;
  • небезпеку отруєння чадним газом;
  • уникнення переохолоджень організму.