Оголошення

ДО УВАГИ ВОДІЇВ! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

ДО УВАГИ ВОДІЇВ! ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За даними Українського гідрометеорологічного центру, у Вінницькій області в ніч  з 22 на 23  січня  очікуються  невеликі  опади -  мокрий  сніг при температурі повітря від +2°С до 0°С.

Пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності).                                                                                                          

Для забезпечення проїзду на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення області організоване чергування дорожніх організацій та спецтехніки.                                                                                          

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» звертається до учасників дорожнього руху бути уважними та обережними у період ускладнення погодних умов. Суворо дотримуйтесь Правил дорожнього руху: не перевищуйте швидкість, користуйтесь пасками безпеки, дотримуйтесь безпечної дистанції під час руху. Під час сильних поривів вітру не ходіть попід деревами, лініями електропередач, рекламними щитами.                                        

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у межах Вінницької області, зателефонуйте черговому. Вам обов'язково нададуть допомогу!                                                                                                            

Черговий диспетчер Державного підприємства "Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області" : +380 (432) 56-07-07.

Телефонуйте цілодобово.

E-mail:[email protected]