Оголошення

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ: ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

ДО УВАГИ УЧАСНИКІВ ДОРОЖНЬОГО РУХУ: ПОГІРШЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території Вінницької області очікується погіршення погодних умов.                                                        

18-19 листопада: хмарно з проясненнями. Невеликий сніг. Місцями ожеледиця. Вітер 5-10 м/с. Температура: 18 листопада вночі 2-7° морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла, 19 листопада вночі 5-10° морозу, вдень від 4° морозу до 1° тепла.

Підприємством повідомлено працівників філії ДП «Вінницький облавтодор» про необхідність вжиття заходів по недопущенню утворення ожеледиці на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та застосування за потреби обробки покриття доріг піщано-соляними сумішами. Техніка філій перебуває напоготові!                                                       

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху та за можливості утриматись від поїздок.

Пам'ятайте, що в умовах економного споживання електроенергії та несприятливих погодних умов значно знижується видимість на автомобільних дорогах.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у межах області, зателефонуйте черговому. Вам обов'язково нададуть допомогу!                      

Черговий диспетчер Підприємства: +38 (098) 056-07-00, +380 (432) 56-07-07, +380 (0432) 56-00-93.

Телефонуйте цілодобово.

E-mail: [email protected]